ban-saityСтворивши свій сайт кожен веб майстер в першу чергу замислюється над тим як донести своє творіння в загальні маси багатомільйонної армії користувачів Інтернету. Варіантів розкрутки на сьогоднішній день безліч.

Але на початковому етапі просування свого сайту важко розібратися і вирішити для себе який з усіх цих пропонованих методів підійде вашому сайту, не зашкодить і не відправить його в БАН до пошуковиків. Головне при розкручуванні сайту не перестаратися, щоб не потрапити в Black list of sites (Чорний список сайтів) від пошуковиків.

 У цій статті ми спробуємо зрозуміти що ж таке БАН (заборона) від Google. Чи можна його уникнути? І, що робити якщо сайт вже там? За своїм власного досвідом можу припустити, то що на початковому етапі розвитку сайту Google лояльно відноситься до новачків і як би закриває “очі” на маленькі, іноді і серйозні порушення в пошуковій оптимізації сайту.

На мій погляд лояльність цю він проявляє лише тільки до російськомовних сайтів. Але це не повинно давати вам привід маніпулювати цим. Наша мета уникнути пошукового бану від Google, для цього необхідно лише знати за, що сайт може потрапити в цей самий бан.

Потрапити туди можна як за власною ініціативою знаючи за, що але сподіваючись що пронесе, так само і з допомогою не добросовісних партнерів, або конкурентів. Якщо в двох останніх варіантах це питання можна вирішити без болісно, ??шляхом відсилання листів в панелі веб-майстер Google, то в першому випадку мало того що доведеться виправляти ці помилки по сайту, так вам ще при цьому неабияк доведеться по потіти доводячи тому самому Google що все це вами було зроблено не зло має намір, плюс до всього Google зазвичай у відмінності від Яндекса не завжди дає відповідь через що саме ваш сайт потрапив в бан.

Дізнатися про це можна по вильоту сайту з пошукової видачі та індексації сайту. Так само якщо у вас є рахунок у Google і сайт знаходитися в панелі “Інструменти веб-майстра” на проти нього буде стояти червоний напис попередження якщо сайт знаходиться під ковпаком і все ок якщо сайт чистий Так все таки які види бана від Google існують.

 На мій погляд запевняти вас, що всі вони діють на сто відсотків я не стану, але знати про них потрібно. Приклади в деяких статей з Інтернеті. Як можна потрапити сайту в бан?

Граббінг-копіювання контенту (тексту) під чисту з іншого сайту Відповідь: на наш погляд довести граббінг контенту в чистому вигляді, буде дуже проблематично, якщо тільки власник з авторськими правами на текст не почне завалювати листами зі скаргою на ваш сайт службу Google.

 Особисто я ще не зустрічав в Інтернеті сайти з різними url-адресами, але на всі 100% схожими по контент. висновок: за граббінг контенту можна отримати в кращому випадку пенальті (попередження), в гіршому звичайно ж бан (якщо на сайті 100% не унікального контенту). порада: якщо ви все ж на початковому етапі просування свого сайту використовували не унікальний контент (скопійований з інших сайтів) у міру можливості намагайтеся позбавлятися від нього, додавайте на сайт власний унікальний текст. І тоді вам не страшний по цьому пункту бан від Google.

 Використання на сайті прихованих посилань і тексту (написаного білим по білому) призначений для оптимізації сайту у пошуковій видачі як би ви не намагалися приховати текст від користувача, за таке бан вліпити можуть навіть без попередження.

Вихід в наш час методами такого розкручування користуватися не бажано і ризиковано.

Порада не намагайтеся застосовувати це на практиці навіть якщо вас стануть запевняти в зворотному. Використання надмірного написання ключових слів в написанні тексту спамдексинг приклад Маючи свій сайт ви хочете якомога швидше оптимізувати його за назвою, під пошукову видачу за ключовими словами “Наш Інтернет сайт серед Інтернет сайтів, є кращим Інтернет сайтом.” відповідь отримати за це бан мало ймовірно хоча можливо. швидше за все сторінка з написанням такого тексту опуститися в пошуковій видачі за цими ключовими словами, ну і при черговому Ап (якщо є PR-сторінки) буде знижений PR висновок вдаватися в написанні текстів використовуючи ключові слова потрібно. але треба знати міру.

Зовсім необов’язково писати в кожному реченні по 3-4 ключові слова. Досить буде на весь текст до 1000-1500 символів.

Порада Намагайтеся додавати до тексту ключові слова по сайту там, де це буде мати хоч якийсь зрозумілий і усвідомлений зміст речення. За використання клоакінгу відповідь: це коли відвідувачам і пошуковику показуються зовсім різні сторінки. висновок я не знайомий з таким методом розкрутки тому стверджувати є за це бан чи ні не візьмуся. Хоча з висловлювань інших користувачів Інтернету ймовірність попадання в бан майже сто відсоткова.

Обмін посиланнями “Лінкопомойка” відповідь реєструючись в каталогах багато просять поставити на них посилання, або банер, для прийняття вашого сайту в каталог. для цього багато веб майстрів використовують окрему сторінку де збирають до купи весь цей контрольний непотріб. При цьому не замислюючись про те, що пошуковий робот зайшовши на таку сторінку може прийняти всі кажучи простою мовою за “лінкопомийку” .

Висновок намагайтеся реєструватися в якісних каталогах в яких PR і ТиЦ більше вашого сайту при цьому посилання повинна бути пряма на ваш сайт.

Порада При реєстрації сайту в таких каталогах ви не тільки збільшуєте свій PR і ТиЦ але і отримуєте якісну вхідного посилання на свій сайт. Ставлячи зворотне посилання на каталоги намагайтеся не збирати їх в одному місці а по однієї дві ставте їх на різних сторінках свого сайту, після того як сайт потрапив в каталог якщо посилання перевіряється не роботом каталогу можна укласти її в тег noindex Один з найбільш перевірених способів це реєстрація в каталозі DMOZ це шановний каталог до ресурсів якого часто вдаються відомі пошуковики потрапити туди важко але намагатися треба.

Поширення СПАМу я думаю коментарі тут зайві, що це таке так само впевнений знає і чим це загрожує для вашого сайту. Поширення вірусів відповідь тут палиця з двома кінцями потрапивши в бан за розповсюдження вірусів, можна через службу підтримки пробувати оскаржити це рішення. По перше беручи участь в якій-небудь партнерській програмі розміщуючи скрипт на своєму сайті ви могли і не здогадуватися про образами змісті скрипта. По друге пароль від адмін-панелі міг стати доступний третій стороні в результаті чого код або скрипт могли розмістити без вашої участі і згоди.

 У будь-якому випадку потрібно пробувати відшукати вірус на сайті і видалити, ресурсів онлайн перевірки сайтів зараз пре достатньо. Після чого знову подати апеляцію на зняття бана з сайту.

Висновок перш ніж розміщувати  код перевірте його на віруси, і не коли не давайте пароль третім особам, і прагніть по частіше міняти його. 100% БАН сайту від Google вам забезпечений у випадку, якщо ваш сайт порушує законодавство вашої країни, закликає до насильства і має екстремістські нахили крім бана вас ще може чекати кримінальна відповідальність. Робіть в першу чергу свій сайт для людей (СДЛ), а не для пошукових систем!

Пам’ятайте не знання закону, не звільнить від його відповідальності Якщо ви вважаєте, що ця стаття не повністю розкрила всі умови попадання сайту в БАН від Googlе, якщо ви з чимось готові не погодитися Пропоную вам обговорити цю статтю на форумі сайту розкажіть нам як ви справлялися з виниклими труднощами щодо виведення сайту з банана, і що ще необхідно зробити для того що б там не опинитися.