kak-zaregistrirovat-domenЩо таке склеювання доменів?

Склейкою доменів називають процес, у результаті якого кілька сайтів з’єднуються в один. Для склеювання звичайно неважливо – скільки коштує доменне ім’я.

Найчастіше її роблять з метою збереження аудиторії сайту (коли міняється домен сайту), також при необхідності об’єднати показники декількох дзеркал сайту.

Ще однією причиною склейки може служити необхідність залишити лише один варіант імені сайту – з www і без них.

Склейка доменів

Характерною рисою склеювання сайту є той факт, що вага перших домену, додається до ваги домену, на який користувач перенаправляється.

Способи склеювання для різних пошукових систем

Як вже було сказано вище – для різних пошукових систем, слід використовувати дещо різні методи склеювання. Хоча, якщо Ви хочете склеїти сайти тільки для однієї пошукової системи – можете поступити і так.

Перший варіант склеювання – склейка з використанням коду «301». Його ще називають склейкою 301-м перенаправленням. Цей метод використовується для Yahoo і Google.

Метод 301-го редіректу являє собою приміщення в htaccess коду, за допомогою якого і відбувається склеювання. Слід звернути увагу, що «. Htaccess» – це не розширення файлу, а його ім’я, яке починається з крапки. Даний файл Ви знайдете в кореневому каталозі сайту.

Другим способом, застосовуваним для Яндекса, є склеювання за допомогою директиви hot, що знаходиться у файлі robots.txt.

Файл robots.txt Ви також виявите в кореневій теці сайту. Настійно рекомендуємо Вам скористатися цим методом склеювання, так як навіть якщо сайт не має безлічі дзеркал, є як мінімум два дзеркала – з www і без www.

Код, який необхідно помістити в файл htaccess

Код для вставки в ht access виглядає наступним чином:

RewriteEngine On

RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ www.site.ru $ [NC]

RewriteRule ^ (. *) $ Http://site.ru/ $ 1 [R = 301, L]

Інший варіант коду:

Options + FollowsSymLinks

RewriteEngine on

RewriteRule (. *) Http://site.ru/ $ 1 [R = 301, L]

Яким чином перевіряють правильність склейки?

Для перевірки правильності склеювання сайтів, скористайтеся спеціальними сервісами, створеними спеціально для твору-аналізу сайтів. Такі сервіси є в Google. Пошукова система Яндекс має свої сервіси. Те, скільки коштує доменне ім’я анітрохи не впливає на перевірку правильності склейки сайтів.

Якщо Ви не бажаєте користуватися послугами цих сервісів – Ви можете просто ввести в пошуковику Google запит «info: *». Замість зірочки вкажіть ім’я сайту.