dofollowБагатьох початківців веб – майстрів хвилює проблема підняття показників тИЦ і PR, тому що це не тільки підтверджує правильність обраного шляху розвитку проекту, але дозволяє, принаймні, окупити сайт, так як його розвиток вимагає деяких, цілком відчутних, витрат.

Для цього існує багато шляхів і один з них – це коментарі з посиланнями через dofollow блоги, так як такі посилання передають сторінкам певну вагу і покращують якісні показники ресурсу.

 Список актуальних dofollow блогів можна без зусиль знайти в мережі, тому я не буду приводити їх перерахування, так як цей список постійно змінюється, адже багато блогів закриваються від індексації або просто потрапляють під фільтр пошукових систем і толку від них немає.

 Так, варто, напевно, дати опис, що таке dofollow блоги. Це сайти в Інтернеті, де є можливість коментувати різні матеріали і залишати при цьому посилання на свій сайт, які по доброті веб-майстри блогу не закриваються від індексації пошуковими системами і передають певну вагу.

 Підняти показники тИЦ і PR за допомогою таких технологій можна, тим більше що цей варіант розкрутки не відноситься до чорних технологій, якщо тільки до сірих, так як обману ніякого немає, і підвищення показників відбувається завдяки годинах витраченого часу. Однак занадто захоплюватися dofollow не варто, адже, якщо на проект будуть йти тільки такі посилання, то можна і потрапити під фільтр Яндекса, чого нікому не бажаю. Коменти у відкритих проектах мають сенс, якщо у Вас СДЛ, насичений актуальним матеріалом і на нього ведуть також і природні посилання, тобто dofollow блоги тільки урізноманітнюють силочну масу.

 Для успіху цієї зовсім небезнадійної справи необхідно дотримуватися таких основних правил:

  • Не треба спамити і писати коментарі з посиланнями пачками – майте почуття міри, і удача буде на вашому боці.
  • Не коментуйте тільки заради посилань – пишіть осмислено і тільки там, де є реально, що відповісти по темі матеріалу.
  • Немає сенсу коментувати пере коментоване, вибачте за тавтологію – не пишіть 101 коммент.
  • Не будьте занадто вибагливими, вишукуючи найбільш розкручені проекти – як відомо вода камінь точить, тому вигравайте за рахунок пошуку відкритих для коментування та посилань сайтів, нехай навіть їх показники поки дорівнюють нулю – можливо вони, також, як і Ви тільки на початку довгого шляху на вершину.

Дотримуючись цих правил, і не забуваючи про наповнення власного сайту унікальними та цікавими для користувача матеріалами можна досягти певних висот і, якщо і не почати стабільно заробляти в мережі, то, як мінімум, окупати витрати на домен та хостинг, що вже не погано на перших порах.

У міру розкручування сайту і напрацювання своїх користувачів спогади про dofollow блогах залишаться в глибокій пам’яті, але їх підтримка на перших порах цілком виправдана.