optОптимізацією і просуванням сайтів сьогодні займаються практично всі власники ресурсів мережі Інтернет. Якщо Ви прийшли на цей сайт, значить і Ви займаєтеся популяризацією та залученням клієнтів на створений Вами сайт. Пошукова оптимізація сайту, як процес, є «адаптацією» контенту сайту під вимоги пошукових систем.

У момент пошуку необхідної інформації користувач подає запит в пошукову систему, яка в свою чергу шукає релевантні відгуки по заданим користувачем ключовими словами в індексі своїх дата-центрів і видає найточніші збіги у верхніх рядках результатів пошуку. За статистикою середньостатистичний користувач переглядає не далі десятої сторінки виданих результатів, а 80 відсотків з них не дивляться результати які знаходяться далі 2-3 сторінки видачі пошуковика.

Природньо кожен веб майстер хоче щоб саме його сайт опинився в лідерах пошукової видачі на запит, що відповідає тематиці, заданої користувачем. Тим самим ймовірність того, що людина зайде саме на Ваш сайт багаторазово зростає. А як же цього досягти? У цій справі головне – не помилитися! Давайте разом по порядку в усьому розберемося. Варіантів відповіді лише два – просування і оптимізація.

 У цій статті я дам вичерпне уявлення про методи, що використовуються веб майстрами для просуванні створеного ними сайту: Просування сайтів здійснюється двома методами – «чорним» і «білим». Якщо не вдаватися подробиці цих способів, то можна сказати що «чорне» просування сайту – це методи, які суперечать правилам пошукових систем.

До «чорним» способам просування відносяться покупні посилання, розміщення статей з посиланнями на сайт на платній основі і багато інших. “Чорна” оптимізація є дуже небезпечним методом досягнення бажаного результату. Пошукові системи постійно придумують нові правила індексації сайтів і нарощують способи боротьби з “чорними” оптимізаторами.

Пішовши шляхом (с) темної сторони сили Ви ризикуєте наповнити свій сайт підозрілим з точки зору пошуковиків контентом і особливо посилальної масою і при черговій зміні умов допуску до індексації і ранжування контенту в бік посилення, можете зіткнутися з ситуацією, коли Ваш сайт автоматично потрапить в прокручування через фільтри.

Найстрашнішим може стати повна заборона індексації Вашого проекту (бан), уникнути якого з уже нарощені масою темного контенту бeде просто неможливо. «Біле» просування ще називають природним, в цьому випадку індекс цитування набувається шляхом оволодіння веб майстром знань міжнародних стандартів структури будівництва подання сайтів, про механізми і принципи роботи пошукових систем. Кожна пошукова система, наприклад, Яндекс і Google відкриті для своїх користувачів і щедро діляться рекомендаціями, способами і методами “білої” оптимізації, про що я і пишу на своєму сайті для Вас.

Якщо Ви вирішите піти по шляху “білої” оптимізації, то будьте готові до глобальних змін на Вашому сайті. Ідеальним було б починати будувати сайт спочатку за загальноприйнятими нормами з урахуванням рекомендацій пошукових гігантів. При виконанні нескладних умов оформлення матеріалів, популярність Вашого сайту серед користувачів мережі Інтернет буде рости сама по собі.

 В даний момент одним з найважливіших факторів “білої” оптимізації впливають на зростання індексів ТІЦ, ТІЦ і PR для сайтів рунета є унікальність репрезентованої контенту. Багато оптимізаторів щодня працюючи над проектами «ламають» голови в пошуках нових методів оптимізації сайтів і виведення їх в «топ» пошукових запитів систем Yandex і Google.

Про те як розкрутити Ваш сайт і оптимізувати його по-білому читайте в сусідніх статтях, бо я займаюся тільки просуванням, оптимізацією та розкруткою сайтів і нарости вже певний досвід у цій справі. Ну а для забезпечення безпеки Вашого житла, при виборі вхідних дверей краще також довіритися фахівцям.