optumizatoruПошукова оптимізація сайту – професійна діяльність, якою займаються лише фахівці. Ними є, відповідно, оптимізатори. Чим конкретно вони займаються, якими бувають, і в чому полягають особливості їх діяльності? Як і будь-яка інша спеціальність, діяльність оптимізаторів заслуговує окремої уваги, оскільки є більше не професією, а покликанням. Основна мета оптимізаторів – зробити так, щоб веб-сайти працювали відповідно до вимог пошукових систем і користувачів мережі.

Оптимізація сайтів в пошукових системах, підвищення їхньої популярності і залучення нових відвідувачів на ресурс, а згодом, «чарівне» перетворення простих користувачів в покупців і клієнтів компанії-замовника – непроста, але цілком реальна для оптимізатора, який комплексно вдосконалює всі параметри і характеристики веб- сайту.

Грамотний оптимізатор здійснює цілий ряд заходів, які в підсумку призводять до гарної індексації сайту SEO-роботами. Роботи пошукових машин присвоюють таким сайтам високу цінність, що дозволяє ресурсам, щодо яких проводилася оптимізація, стабільно транслюватися в числі ТОП-позицій видачі найпопулярніших пошукових систем.

 Стабільність – це ідеальний результат проведення комплексу заходів з підвищення рейтингів сайту. Таких результатів може досягти лише той оптимізатор, за плечима якого чималий багаж знань і досвіду в даній сфері, а також той, хто використовує в своїй роботі тільки прозорі схеми і білі методи SEO.

Легальна оптимізація сайту за всіма параметрами (легальна щодо пошукових систем) проводиться далеко не всіма оптимізаторами, які взагалі відносять себе до цієї діяльності. У професійному середовищі SEO є свої підводні камені і прийоми, є також і відверті самозванці, які порочать ім’я добрих оптимізаторів, і які забезпечують насправді ефективне просування сайтів в пошукових системах. Такі самоучки не гребують використанням чорних методів, можуть відкрито «спамити», самі не знаючи того, шкодити репутації компанії-замовника.

 У разі вибору несумлінного і малодосвідченого оптимізатора можна домогтися певною мірою успіху – Ваш сайт буде на перших позиціях у Яндекс і Гугл, однак не більше 1-3 днів. Після такого злету сайту забезпечено не менш швидке падіння, і швидше за все – «бан» від пошуковика без пояснення причин. Можна втратити не тільки сайт, але і весь бізнес. Пошукова оптимізація сайтів не терпить дилетантства, тому і оптимізатори у своє співтовариство впускають далеко не всіх.

Якщо у вас є свій інтернет магазин можливо вам потрібне  расширение 1С для сбора заказов. Це допоможе вам покращити замовлення на сайті.