korustyvatusja-zakladkamuЗакладки допомагають швидше розкрутити ваш сайт, дають якісний трафік і прискорюють індексацію в пошукових системах. Сьогодні я хочу вам розповісти про те, як правильно реєструвати свої посилання в таких закладочниках на прикладі memori.ru, а список закладок з описами можна знайти на форумі. 

Трохи про сервіс .

За словами розробників: Memori — це ваша «віртуальна пам’ять», сервіс, що дає можливість зберігати закладки в Інтернеті, систематизувати їх за допомогою тегів, ділитися і обмінюватися закладками з друзями та знайомими.

До речі, сайти, подібні до нашого, називаються сервісами соціальних закладок. Для початку реєструємося, якщо ви цього ще не зробили. Потім заповнюємо профіль, там до речі є поле для домашньої сторінки. На жаль, посилання з memori.ru закриті noindex, але це не страшно.

Потім переходимо до найцікавішого. Вам потрібен новий домен зани Ua регістрація домена оплата в гривнях.

Спробую сформулювати основні правила додавання закладок:

Додавайте не тільки головну сторінку сайту, але і окремі статті.

Намагайтеся додавати тільки найцікавіші і корисні статті в закладки;

Намагайтеся зробити заголовок вашої закладки якомога більш привабливим, як і опис закладки.

Погана назва: Кисті фотошоп. Гарна назва: Унікальний набір кистей — рамки для фотографій;

Очевидно, що чим більше закладок з одного сайту ви додали, тим вище «видимість» вашого сайту; Обов’язково заповнюйте повністю поле для тегів, адже саме за цими тегами ваш сайт зможуть знайти користувачі.

На memori.ru можна додати 10 ключових слів. 

Пам’ятайте, що більшість користувачів цікавлять одні і ті ж речі: музика, кіно, еротика і т.п. Якщо ви хочете додати закладки по цим тегам, то вам варто пам’ятати, що конкуренція в цих категоріях величезна і ваша закладка проіснує на першій сторінку не довше 15 хвилин;

Не захоплюйтеся додаванням великої кількості закладок за короткий проміжок часу. На memori.ru лідери додають в тиждень не більше 150 закладок. Орієнтуйтеся на цю цифру, Не додавайте багато закладок з одного сайту, це приверне увагу адміністрації сайту.