Google AdSenseGoogle AdSense – спеціальна послуга від всесвітньо відомої корпорації Google.

Використання цією послугою дає вебмайстрам чудові можливості по отриманні прибутку від реклами, переглянутої відвідувачами сайту.

Основна перевага AdSense – автоматична розстановка рекламних оголошень на сайті, причому як текстових, так і графічних. Оплата відбувається за кількість переходів по посиланнях або ж за число показів.

Опис

В Google AdSense ви можете переглядати статистику по кількості запитів і переходів, популярності реклами та суму вашого прибутку від неї. Користувачам Google AdSense надаються такі послуги:

1)    контекстні фільтри, за допомогою яких можна видалити непопулярні непотрібні оголошення;

2)    фільтри конкурентних оголошень, що блокують покази небажаної для вас рекламної інформації;

3)    підбір рекламних оголошень. Якщо рекламодавцеві не сподобалися оголошення системи Google AdSense, йому надається можливість самому вибрати рекламні оголошення.

4)     Google AdSense пропонує Вам чималий вибір параметрів оголошень: від звичних для нас банерів (468х60 пікселів) до величезних блоків (728 х 90, 160 х 600, 250 х 250 і т.д.).

5)     Виплати в Google AdSense відбуваються щомісяця, за умови, що накопичена сума досягла 100 $. Для отримання коштів необхідно звернутися до системи Рапіда, сервісів будь-яких електронних платежів або Western Union, або ж вдатися до допомоги банківських переказів.

Заработок Форекс, советники. Инвестиционно-матричный проект.

6)     Маючи в наявності більше діючих елементів управління, ніж Google AdWords, Google AdSense по праву вважається однією з найбільших систем з розповсюдження контекстної реклами.