fbpx
Підписатися на цікаву інформацію із перших рук
кейси, теорія, практика, майстер класи.

Підписка безкоштовна

Ви завжди навчаєтеся хтось на чужих помилках, а хтось на своїх
Отримати доступ до бази знань

Платні бізнес курси

Онлайн курс SEO

Онлайн курс SEO для бізнесу

За 40 днів ви разом з експертом-практиком по кроках пройдете всі етапи просування сайту від ключових запитів до аналітики результатів і їх поліпшення. Тому, онлайн SEO курс - відмінно підійде як початківцям, так і вже досвідченим фахівцям в області просування сайтів.

Онлайн SEO курс
Бізнес

Бізнес: старт 2017

Програма, створена підприємцями та експертами в галузі побудови і розвитку бізнесу, яка допоможе вам з нуля, без ідей і стартового капіталу, почати власний бізнес і заробляти на ньому. Учасниками курсу інтернет магазин в подарунок

Бізнес в інтернеті
Бізнес розвиток

Бізнес: розвиток 2017

Практичний курс для управлінців і підприємців з чистим прибутком від 100 000 грн./Міс., Який дозволить різко збільшити дохід компанії. 9 практичних блоків, які дозволять вам добитися за 2 місяці більше, ніж за весь минулий рік.

Бізнес: розвиток 2017
Бізнес

Профессія "Фрілансер" 2017

1 місяць навчання в неформальній обстановці. Курс організований для фрілансерів початківців і тих які задумуються працювати на себе, щоб дати їм всі необхідні інструменти для виведення фрілансу на наступний рівень доходу.

Профессія "Фрілансер" 2017
Бізнес

Технологія продажів 2017

Курс для власників інтернет магазинів які задумуються над збільшенням продажів, покращення юзабіліті, збільшення середнього чеку.

В розробці →
Самомотивація

Профессія копірайтер: від стажера до директора

Єдиний в Україні практичний курс з копірайтингу. За 2 місяці роботи ви знайдете навички профессіолнального копірайтера і зможете продавати будь-який товар, послугу або ідею за допомогою одного лише тексту. І освоїте перспективну професію.

В розробці →

Про наші курси

У XXI столітті цифра назавжди змінила наш світ. Ці зміни торкнулися бізнесу в інтернеті, маркетингу і реклами, управління персоналом, менеджменту процесів і проектів, наша компанія пильно вивчає причини і слідства Digital-революції і кожен день допомагає компаніям ефективно відповідати на виклики цифрової епохи, ділячись своїми глибокими пізнанями в:

  1. Інтернет просторі,
  2. Бізнесі клієнта,
  3. Культурному коді сучасного споживача.

Наші цінності

Допомагаючи нашим Клієнтам сьогодні лідирувати на ринках завтрашнього дня, ми використовуємо для аналізу формулу прибутку MLCPQ:

де M – маржа, L – кількість потенційних Клієнтів, C – конверсія, P – середній чек транзакції, а Q – кількість транзакцій з одним Клієнтом. Але для нас MLCPQ це ще й щось більше:

M – Motion

Ми прагнемо здійснювати тільки ті дії, які приносять нашим Клієнтам користь для бізнесу. Постійно виявляти і знищувати в нашому підході до бізнесу  все, що не оптимально. Все, що не дозволяє приносити результат.

L – Leadership

Ми прагнемо брати на себе відповідальність і допомагати один одному. Ми – ще й інтелектуальні лідери, які постійно вивчають нове, розробляють власні концепції бізнесу  і підходи, слідують високим стандартом науковості і спираються на факти.

C – Crew

Ми прагнемо працювати в команді. Ми працюємо так само, як Барселона грає в футбол: яскраво, комбінаційно, з задоволенням від процесу.

P – Philosophy

Фундаментальний принцип нашої роботи – філософія Якості, Вдосконалення і Майбутнього для Клієнтів. Всі наші процеси підпорядковані постійній роботі над тим, щоб щодня вдосконалювати способи нашої роботи і світ навколо нас. Філософія викладена в 14 принципах нашої компанії, які Вам теж належить вивчити.

Q – Quality

Якість – наріжний камінь нашої діяльності. Що б ми не робили, інтереси якості завжди повинні стояти на чолі кута. Якщо якість того вимагає, ми повинні зробити все, що тільки можна і навіть більше.