Підписатися на цікаву інформацію із перших рук
кейси, теорія, практика, майстер класи.

Підписка безкоштовна

Ви завжди навчаєтеся хтось на чужих помилках, а хтось на своїх
Отримати доступ до бази знань

Платні бізнес курси

Самомотивація в бізнесі

Самомотивація в бізнесі 2016

Найпотужніший в Україні курс щодо підвищення особистої ефективності бізнесмена. Унікальний «практичний» формат, чіткий план дій і, як результат, глобальні зміни в бізнесі, провіриний на досвіді.

В розробці →
Бізнес

Бізнес: старт 2017

Програма, створена підприємцями та експертами в галузі побудови і розвитку бізнесу, яка допоможе вам з нуля, без ідей і стартового капіталу, почати власний бізнес і заробляти на ньому. Учасниками курсу інтернет магазин в подарунок

Детальніше →
Бізнес розвиток

Бізнес: розвиток 2017

Практичний курс для управлінців і підприємців з чистим прибутком від 100 000 грн./Міс., Який дозволить різко збільшити дохід компанії. 9 практичних блоків, які дозволять вам добитися за 2 місяці більше, ніж за весь минулий рік.

Детальніше →
Бізнес

Профессія "Фрілансер" 2017

1 місяць навчання в неформальній обстановці. Курс організований для фрілансерів початківців і тих які задумуються працювати на себе, щоб дати їм всі необхідні інструменти для виведення фрілансу на наступний рівень доходу.

Детальніше →
Бізнес

Технологія продажів 2017

Курс для власників інтернет магазинів які задумуються над збільшенням продажів, покращення юзабіліті, збільшення середнього чеку.

В розробці →
Самомотивація

Профессія копірайтер: від стажера до директора

Єдиний в Україні практичний курс з копірайтингу. За 2 місяці роботи ви знайдете навички профессіолнального копірайтера і зможете продавати будь-який товар, послугу або ідею за допомогою одного лише тексту. І освоїте перспективну професію.

В розробці →

Про наші курси

У XXI столітті цифра назавжди змінила наш світ. Ці зміни торкнулися бізнесу в інтернеті, маркетингу і реклами, управління персоналом, менеджменту процесів і проектів, наша компанія пильно вивчає причини і слідства Digital-революції і кожен день допомагає компаніям ефективно відповідати на виклики цифрової епохи, ділячись своїми глибокими пізнанями в:

  1. Інтернет просторі,
  2. Бізнесі клієнта,
  3. Культурному коді сучасного споживача.

Наші цінності

Допомагаючи нашим Клієнтам сьогодні лідирувати на ринках завтрашнього дня, ми використовуємо для аналізу формулу прибутку MLCPQ:

де M – маржа, L – кількість потенційних Клієнтів, C – конверсія, P – середній чек транзакції, а Q – кількість транзакцій з одним Клієнтом. Але для нас MLCPQ це ще й щось більше:

M – Motion

Ми прагнемо здійснювати тільки ті дії, які приносять нашим Клієнтам користь для бізнесу. Постійно виявляти і знищувати в нашому підході до бізнесу  все, що не оптимально. Все, що не дозволяє приносити результат.

L – Leadership

Ми прагнемо брати на себе відповідальність і допомагати один одному. Ми – ще й інтелектуальні лідери, які постійно вивчають нове, розробляють власні концепції бізнесу  і підходи, слідують високим стандартом науковості і спираються на факти.

C – Crew

Ми прагнемо працювати в команді. Ми працюємо так само, як Барселона грає в футбол: яскраво, комбінаційно, з задоволенням від процесу.

P – Philosophy

Фундаментальний принцип нашої роботи – філософія Якості, Вдосконалення і Майбутнього для Клієнтів. Всі наші процеси підпорядковані постійній роботі над тим, щоб щодня вдосконалювати способи нашої роботи і світ навколо нас. Філософія викладена в 14 принципах нашої компанії, які Вам теж належить вивчити.

Q – Quality

Якість – наріжний камінь нашої діяльності. Що б ми не робили, інтереси якості завжди повинні стояти на чолі кута. Якщо якість того вимагає, ми повинні зробити все, що тільки можна і навіть більше.