Розкрутка і просування сайтів являє собою складну і тривалу за часом роботу, яка вимагає враховувати багато аспектів, які включають не тільки програмну частину ресурсу, але також його оформлення, текстове наповнення, зовнішню і внутрішню оптимізацію, реєстрацію на сторонніх ресурсах, тощо.

При правильному підході ви зможете отримати прибутковий, добре відвідуваний ресурс, який швидко окупить вкладені в його створення та розкрутку, кошти. Якщо ж комплекс необхідних робіт був проведений неповністю або неякісно ви можете не тільки втратити відвідувачів, а значить потенційних клієнтів, але також втратити свій сайт.

www.lviv-wedding.pozucii

Сьогодні існує безліч способів просування ресурсу, практично у кожного веб-гуру свої секрети, які дозволять досягти поставлену мету. Ми використовуємо статейне просування, тобто вічні посилання, для досягнення найкращого результату. Однак слід враховувати, що орендовані посилання, реєстрація в каталогах не завжди надійні, що може призвести до потрапляння вашого дорогого сайту в список «чорних» інтернет-ресурсів. Вибратися з такого списку практично неможливо, попри запевнення компанії Google. Навіть у тому випадку, якщо ви усунете порушення, пов’язані з блокуванням ресурсу, ваш сайт буде відвідано пошуковим роботом не так вже скоро. Крім того, як показує практика, сайти, які були розблоковані (а таких випадків небагато), практично не піднімалися до колишніх позицій, незважаючи на всі проведені роботи.

Потрапити в список небажаних сайтів Google досить просто – ви навіть можете не підозрювати довгий час, що ваш сайт потрапив до такого списку. Причини потрапляння в нього можуть бути самими різними, починаючи від Не унікальних текстів (бували випадки навіть злодійства текстів з сайту автора, після чого сайти учасника потрапляли в чорний список) і закінчуючи невдалим розміщенням посилань на свій ресурс.

Саме тому ми рекомендуємо поставитися серйозно до просування свого інтернет-ресурсу і довірити всі роботи, пов’язані з цим етапом, безпосередньо спеціалісту з доброю репутацією. Таким чином ви зможете заощадити не тільки час, але також грошові витрати.

Окремо слід згадати текстове наповнення вашого веб-ресурсу, його відповідність опису, який подається в пошукових системах. Для більш швидкої і правильної розкрутки, необхідно враховувати, що опис сайту має максимально точно відображати опис ресурсу, а посилання на розділи або каталоги повинні бути максимально зрозумілими користувачеві та пошукової системи.

Веб студія «taina.com.ua.» Гарантує попадання в ТОП-10 Google за терміни прописані на сайті і призведе вам багато нових клієнтів. Ми працюємо не на кількість, а на результат!